Anykščiai Tourism and Business Information Center

Burbiškis Manor

Architecture

Contact us

Working hours:
III 10:00 — 19:00
IV 10:00 — 19:00
V 10:00 — 19:00
VI 10:00 — 19:00
VII 10:00 — 19:00

Burbiškis Manor is established in Anykščiai Regional Park, not far from Lake Rubikiai, 8 km from Anykščiai. The stylish and attractive palace on the left side of Anykšta stream is a 19th century architectural monument and a pearl of the neoclassical era, enchanting with its subtlety and elegance. The park gracefully clinging to the Manor blends into the landscape scenery with more than 30 types of trees and shrubs like a gorgeous calm oasis. The palace of Burbiškis Manor was built in 1853 by Venclovaičiai, the family of Lithuanian-Polish nobility and still remains one of the most beautiful buildings in the region of Anykščiai. 
Those that are interested in finding more about the history of the manor can join an excursion, during which you will learn about the history of Burbiškis manor and its surroundings, see the rooms and halls of the manor or simply sit at one of the desks of the primary school, which used to operate in the manor for some time. A professional guide will share various stories and "gossips" from the life of the residents of the manor, invite you to the observation tower and other impressive spaces of the manor.

Reviews

Comment
 • Ir
  Irena
  2022-06-22

  Darosi liūdna dar nenuvažiavus. Sumoki už rezervuojamus apartamentus, bet negali nieko detaliau sužinot. nei apie restorano staliuko rezervaciją vakarienei nei apie kitas detales. Važiuoji ir nežinai kaip ten bus. Nerimta įstaiga, jei neatsiliepia nei ryte nei vakare nei dieną į tel. skambučius, neatsako į el. laiškus. Autoatsakikliui paliei žinutę dėl pageidavimo susisiekti, bet neperskambina. Jokios pagarbos būsimiems svečiams. O gal ten jų niekam ir nereikia? :(

 • Ar
  Arturas
  2019-10-14

  labai grazus dvaras ir nuostabus parkas , deja labai viska sugadino personalas tikriau viena moteris , todel net nejome apziureti dvaro is viidaus po isterisko tos moters rekimo ant kito zmogaus (turbut gido)

 • Br
  BroniusVelykis
  2019-09-19

  Fantastiškai patiko, pernai su vaikais, marčiomis ir anūkais buvome...Fantastiškai gražu rūmuose, prabangu, nesu žinovas senovinių baldų, bet...O dėl parko-taip išėjo, kad nebuvau nusileidęs į žemesnę parko dalį, o prie rūmų-vaizdas nelabai koks, bet čia jau nieko nepadarysi....Parkas nei per metus nei per dvejus nesukuriamas. Pagalvojau, kad jis yra ir nuo vėtrų nukentėjęs, bet tikriausiai daugiausia nuo kolchozo laikų, jei ten šalia dirbtuvės buvo. Jei kas trukdė, tai nupjovė ir sugadino visą vaizdą, o dabar, jei pasodinsi ką nors šalia didelių medžių, tai harmonijos nebus. Matosi, kad kai kurios medžių eilės gal po karo ir sodintos-nėra seni medžiai...Reikia labai apgalvoti, kad tam tikrame plote susikauptų daugiau tuo pačiu metu sodintų augalų....Tikiu, kad bus apgalvota ir padaryta, bet greitų rezultatų nėra ko tikėtis....Gi dvaras be parko-pusė dvaro...Viskas išsprendžiama... Sėkmės tvarkantis...Turėjome savo būryje švečią iš Australijos. Labai nustebęs buvo, kad provincijoje tokia graži vietelė

 • As
  Asta
  2018-08-14

  Parkas pasirodė kiek menkai prižiūrimas. Labai trūksta rimtų gėlynų. Sėkmės tobulėjant!

 • Gr
  Gražina
  2018-07-15

  daviau 3 sirdeles uz interjera ir didziuli darba pastata reknstruojant.Nera ko noreti,originalus baldai isvogti\manau\,.Taciau visiskai neigiama ispudi paliko parkas\jei ji galima vadinti parku\.Demesi kreipe tik azuolas,o siaip tuscia plyna erdve,netgi gelynu galetu buti daugiau.Varganai nuteike pakriuteje sergantys kastonai.Na,o kicas,nors ir dovanotas skulptoriaus tiesiog pribloske-tokios beskonybes reiktu pajieskot.Gal tai geriau atrodytu\juk dovanos neismesi\surinktas vienoje vietoje su tam tikru aprasymu.Zodziu,parkui truksta ..parko dvasios.Dziaugiuosi dvaro kulturiniu gyvenimu\is spaudos\.Dvaro savininkas dabar lyg ir ''inkognito''\budetoja neatskleide\,bet turiu vilties,kad bus dar daugiau ideta pastangu dvarui atgaivinti.Linkiu sekmes.

 • Da
  Darius
  2018-07-12

  Nerekomenduociau.Ju pavadintame restorane valgydami vaikeme muses,truksta tvarkos,lova girgzda..Valdytoja elementariu bendravimo ir kulturos taisykliu nezino,akiplesa,bendraujant sklido alkoholio kvapas.Pagirt galim administratore ir barmena.Apranga tvarkinga,bendravimas mandagus.

 • Gi
  Gintas
  2018-06-29

  Labai grazu.lb gera buvo pavaikscioti .pasedeti.isgerti puodeli kavos.